Jest taka chwila... i takie miejsce o wczesnym świcie... gdzieś między jawą a snem tworzy się przestrzeń, w której budzą się marzenia... Tam najczęściej powstają moje projekty i moje prace.

Praca ze srebrem daje mi możliwość tworzenia form według własnej koncepcji. W te formy przenikają wszystkie myśli i energie, które towarzyszą powstawaniu nowego przedmiotu. Fascynuje mnie odkrywanie równowagi i harmonii między zupełnie różnymi materiałami. To dla mnie duże wyzwanie. Czasami mi się udaje... I cały czas się uczę...

Cieszą mnie w biżuterii konstrukcje i pewien rodzaj architektury, który można w niej zawrzeć. Szukam klasycznego szyku i elegancji w połączeniu z odrobiną awangardy. Efekt, czyli gotowa biżuteria daje mi możliwość dzielenia się moją pracą z innymi, co sprawia mi ogromną radość. Uwielbiam zaskoczenia, zdziwienia, gesty, zachwyty i...historie.

Mieszkam i pracuję na pograniczu polsko-niemieckim. To miejsce zetknięcia się dwóch kultur jest dla mnie szczególne. Tu mam swój warsztat. Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym, od trzech lat zajmuję się tworzeniem biżuterii. To mój powrót do dziecięcej fascynacji nieograniczonymi możliwościami stwarzania i czerpanie z tego ogromnej radości.

Nalezę do STFZ-Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych.

Konkursy, w których brałam udział:

2008 - "Prezentacje"
2008 -  Ogólnopolski Konkurs Sztuki Złotniczej "Exclusiv"
2009 - "Amberif-Pop-Elektronos"
2010 -  Ogólnopolski Konkurs Sztuki Złotniczej "Minimum"
2010 - "Prezentacje"


Srebrna biżuteria lutowana dobrą energią